Tričko s námetom Stokoruny

Krásny námet Československej stokoruny, špecíalne graficky upravený od umelca a grafika Rastislava Jakubeka z NomadDesign., Velkosť námetu a výber velkostí upravíte vo vizualizátori potlače. Tento námet sa hodí k svetlejším produktom z výberu produktov vo vizualizátori potlače.

Desaťkoruna

Autorkou  Československej desaťkoruny z roku (1960-1988)  bola akademická maliarka a národná umelkyňa Mária Medvecká. Svojou tvorbou sa zameriavala na zobrazovanie rodnej Oravy, kde je cítiť jej hlboký vzťah k rodnému kraju a jej ľudu. Nazývali ju preto aj kronikárkou Oravy. Pre potlač na tričká, tento námet graficky upravil Rastislav Jakubek z NomadDesign. Námet si viete upraviť v dizajneri potlače a pridať k ľubovolnému produktu. Námet  sa hodí na svetlé farby tričiek.

Biele Tričko s námetom Päťdesiatkoruny

Krásny námet Československej päťdesiatkoruny, špecíalne graficky upravený od umelca a grafika Rastislava Jakubeka z NomadDesign., Velkosť námetu a výber velkostí upravíte vo vizualizátori potlače. Tento námet sa hodí k svetlejším produktom z výberu vo vizualizátori.
Loading...
Share This