DOPRAVA A PLATBA

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti. 1.Dobierka

a)Slovenská pošta 1.trieda – dobierka s doručením na poštu:

Slovenská pošta 1.trieda – dobierka – objednávka do 79,99€ vrátane – 3,90€ osl.od DPH

Slovenská pošta 1.trieda – dobierka – objednávka od 80€ vrátane – BEZPLATNE (80€ musí byť hodnota tovaru bez poštovného.)

Zaplatíte pri prevzatí zásielky. Doručenie na dodaciu adresu je 2až 3 pracovné dni po expedovaní. Informáciu o tom, kedy sme Vašu objednávku skompletizovali a expedovali vždy posielame e-mailom.

b)Kuriér – Platba pri doručení:

Kuriér – dobierka – objednávka do 79,99€ vrátane – 6,40€ s DPH

Kuriér – dobierka – objednávka od 80€ vrátane – BEZPLATNE (80€ musí byť hodnota tovaru bez poštovného.)

Doručenie na dodaciu adresu je spravidla do 24 hodín v pracovné dni po expedovaní. Informáciu o tom, kedy sme Vašu objednávku skompletizovali a expedovali vždy posielame e-mailom. Tričko zvyčajne potlačíme ešte v deň objednania a expedujeme nasledujúci pracovný deň.

2.Platba vopred prevodom na náš účet ( SK24 7500 0000 0040 2366 6217 ): a)Slovenská pošta 1.trieda – s doručením na poštu:

Slovenská pošta 1.trieda – objednávka do 79,99€ vrátane – 3,90€ osl.od DPH

Slovenská pošta 1.trieda – objednávka od 80€ vrátane – BEZPLATNE (80€ musí byť hodnota tovaru bez poštovného.)

Zaplatíte pri prevzatí zásielky. Doručenie na dodaciu adresu je 2až 3 pracovné dni po expedovaní. Informáciu o tom, kedy sme Vašu objednávku skompletizovali a expedovali vždy posielame e-mailom.

Kuriér – balík – objednávka do 79,99€ vrátane – 4,85 € s DPH

Kuriér – balík – objednávka od 80€ vrátane – BEZPLATNE (80€ musí byť hodnota tovaru bez poštovného.)

Po pripísaní a potvrdení Vašej platby na náš účet je doručenie na dodaciu adresu spravidla do 24 hodín v pracovné dni po expedovaní. Informáciu o tom, kedy sme Vašu objednávku skompletizovali a expedovali vždy posielame e-mailom.

Osobný odber na prevádzke vo vopred dohodnutom čase:

BEZPLATNE

Zákazník je povinný prekontrolovať a prevziať zásielku iba ak nie je nijako poškodený vonkajší obal. V prípade poškodenia obalu, tovar môžete prevziať, ale je nutné uviesť výhrady emailom na email@dizajntricko.sk Okamžite po prevzatí zásielky tovar prezrite a skontrolujte kompletnosť balenia, v prípade poškodenia tovaru alebo neúplnosti zásielky túto skutočnosť nahláste na e-mailovej adrese email@dizajntricko.sk .Na reklamácie mechanického poškodenia výrobku, prípadne neúplnosť zásielky, ktoré nebudú nahlásené ihneď, najneskôr do 12 hodín nebude braný ohľad vzhľadom na prepravné podmienky prepravcu!

Pri objednávke do zahraničia predávajúci vypočíta poštovné individuálne, podľa hmotnosti zásielky a štátu, do ktorého zásielku posiela. Pri zásielke do zahraničia je platbu nutné zrealizovať vopred, na základe predávajúcim zaslanej proforma faktúry.

Loading...
Share This